پایه

مبل ترک

مبل ترک

انواع مبل ترک یکی از پارامترهای اصلی در دکوراسیون داخلی منزل محسوب می شود. از همین رو به شما توصیه می شود با دقت بیشتری انتخاب کنید. این روزها تنوع زیادی در صنعت دکوراسیون داخلی دیده می شود. به همین دلیل مبلمان در مدل های متفاوت و با برندهای مختلف در بازار عرضه می گردند تا انتخاب شما ساده تر از گذشته صورت بگیرد. بازار مبل ترک این روزها بسیار داغ است و دلیل این اتفاق زیبایی و کیفیت بسیار بالای مبل‌های ترک است. طراحی متفاوت، تنوع در رنگ و مقاومت بسیار بالای مبل ترک سبب شده است خرید این سری از مبل ها به اوج خود برسد.

مبلمان ترک

دلایل بسیار سبب شده است که مبل ترک در منزل ایرانی ها جای خود را باز کند که به آن ها اشاره خواهیم کرد. ظرافت در طراحی، استفاده از فوم مرغوب، استفاده از چوب با کیفیت، پارچه های بسیار اعلاء، قیمت به صرفه و بسیاری ویژگی های دیگر تنها بخشی از خصوصیات مبل ترک به حساب می آید. موقعی که قصد دکوراسیون کردن منزل خود را دارید و تمایل دارید متفاوت ترین ایده پردازی را داشته باشید استفاده از این سری از مبل ها به شما پیشنهاد می شود. رنگ بندی بسیار متنوع انواع مبل ترک سبب شده است شما با هر تناژ رنگی دکوراسیون منزل خود را ست کنید. هماهنگی بین رنگ پارچه و چوب استفاده شده در مبل خود به زیبایی بیشتر آن کمک می کند.

مبل ترک

از مقالات دیگر اوسان لوکس مثل مبل نئوکلاسیک، مبل کلاسیک می توانید مطالعه کنید.

استفاده از پارچه های مرغوب در ساخت مبلمان راحتی

در انواع مبل ترک امکان ندارد از پارچه بی کیفیت استفاده شود. درواقع مبلمان های ترکیه ای به پارچه مرغوبشان معروف هستند. در جدیدترین نوع مبل ترک از پارچه های ساده و بدون طرح استفاده می گردد. پارچه های مخمل یکی از محبوب ترین پارچه ها در مدل جدید مبل راحتی ترکیه می باشد.

پارچه مبل ترک یکی از باکیفیت ترین پارچه های رومبلی در سراسر دنیا است. گاهی تولید کنندگان انواع مبـل ترک در کشورهای اروپایی از پارچه های مبـل ترک در ساخت مبلمان خود استفاده می کنند. در کشور خودمان نیز برای تولید مبل‌های با کیفیت از پارچه های مرغوبی چون پارچه ترک یا یزدی استفاده می کنند. پارچه های کوبلن، شانل، چرم نانومیکرو و مازاراتی نیز از جمله پارچه های پرفروشی هستند که در ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

پارچه هایی که در جدیدترین مبل راحتی ترک استفاده می شوند ماندگاری و مقاومت بالایی داشته و به راحتی لکه نمی شوند. در ساخت مبـل ترک راحتی پارچه هایی مورد استفاده قرار می گیرد که تراکم خوبی داشته و به راحتی کشیده یا سوراخ نمی شوند.

به کار گیری چوب گردو یا راش در راحتی ترکیه ای

دلیل استحکام فوق العاده انواع مبل ترک استفاده از چوب های مرغوب و محکم در ساخت آنها می باشد. عده ای از تولید کنندگان چوب های مرغوب مثل راش و گردو را فقط در قسمت های بیرونی مبلمان که دیده می شود استفاده می کنند. در صورتی که اسکلت مبل دوام چندانی نداشته و خیلی زود افت می کند. مبـل راحتی طرح ترک همیشه از چوب های مرغوب و باکیفیت ساخته می شود.

بهترین چوب برای ساختن انواع مبل ترک چوب گردو و راش است که امتحان خود را پس داده است. جدیدترین مبـل راحتی ترک به منظور تماما از پارچه ساخته شده اما اسکلت بندی قوی و بسیار محکمی دارد. پایه های مبـلمان ترکی راحتی، بسیار محکم و بادوام می باشد. وقتی یک مدل جدید مبل راحتی ترکیه را می خرید، از این موضوع مطمئن هستید که سال ها مهمان خانه شما است. چون چوب و پارچه آن اعلا و باکیفیت است.

مبل ترک

طرح های زیبا و خاص ترک

صنعت مبلمان ترکیه دلیل دیگری برای نام آور شدن در دنیا دارد و آن زیبایی منحصر به فرد آن است. مدل ها و طرح های انواع مبل ترک هر روز جدیدتر و مدرن تر و همچنین جذاب تر می شوند. مدل مبل راحتی ترک در بند مدل های استاندارد جهانی نیست. بلکه مدل های خاص و منحصر به فرد خود را دارد.

بعضی مدل ها پشتی های تاشو دارند. برخی کشو دار هستند. اکثر آنها لمسه دوزی های متفاوت و دیدنی دارند. در جدیدترین مبـل راحتی ترک گاهی دسته یا پایه های متفاوت می بینیم. یا اینکه در بدنه بیرونی مبل راحتی از تزئینات چوبی استفاده می شود.

یک مدل جدید از مبل‌های ترکی میز وسط با روکش پارچه یا اصطلاحا پاف دارد. از پاف برای راحتی بیشتر افراد خانواده استفاده می شود. به این صورت که هنگام لم دادن روی کاناپه می توانند پاهای خود را بالاتر و روی پاف قرار دهند.

اسفنج با کیفیت در مبلمان ترک

فوم و اسفنج به کار رفته در مبل ترک میزان راحتی مبل را تعیین می کنند. در ساختار مبل راحتی ترک اسفنج سی و پنج کیلویی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع اسفنج هم مرغوبیت بالایی داشته و هم بسیار راحت می باشد. اسفنج های بی کیفیت پس از مدتی باعث تورفتگی قسمت نشیمن مبل می شوند.

تولید کننده های زیادی مبل‌های بی کیفیت خود را به عنوان مبـل راحتی ترک معرفی می کنند در حالی که تفاوت از زمین تا آسمان است. امید داریم در این مقاله توانسته باشیم به شما در انتخاب مبل با کیفیت ترکیه ای کمک کنیم. هر چند بسیاری از کارگاه های داخلی سازنده مبلمان، محصولاتی با همان کیفیت و مرغوبیت مبل راحتی ترکیه ای را تولید می کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *